Movies
Ratings
152- My Dad and Mr. ItoRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
PadakRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Tokyo FamilyRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.5
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 4.5