Titles you rated
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
UpRated ★ 2.5
CarolRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0