Movies
Ratings
50
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
FluRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5