Titles you rated
Dream High 2Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 1.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 1.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 0.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 1.0
While You Were SleepingRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 1.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
Yowamushi PedalRated ★ 0.5
A Love So BeautifulRated ★ 1.0