Series
Ratings
239
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
Dancing 9Rated ★ 3.5- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 2.5
- Headspace Guide to SleepRated ★ 4.0
Off To SchoolRated ★ 2.5
Super BandRated ★ 3.0
S LineRated ★ 0.5
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0