Titles you rated
HappyendRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 3.0