Titles you rated
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5