Series
Ratings
56
UnbelievableRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0