Movies
Ratings
124
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0