Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0