Movies
Ratings
400
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.5