Titles you rated
The WitcherRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
HildaRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
KaibaRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Sonic BoomRated ★ 4.0
Sonic BoomRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5