Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
DancerRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Space Between UsRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 0.5