Titles you rated
HookRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 0.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5