Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5