Titles you rated
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5