Titles you rated
Rabbit HoleRated ★ 3.5
The CallerRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
Before I WakeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Samurai CatRated ★ 3.5
25th HourRated ★ 4.5
Rent-a-CatRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 4.0
LockeRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0