Movies
Ratings
60
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Last AirbenderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5