Titles you rated
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
366 DaysRated ★ 1.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 2.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.0
VivantRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 2.5
Good Luck!!Rated ★ 2.5
Guardian of the MarketRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5- HERORated ★ 2.0
HERO2014Rated ★ 2.5
Riding a UnicornRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Fight SongRated ★ 2.5
AvalancheRated ★ 2.5