Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5