Series
Ratings
122
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 1.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 2.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 3.5