Movies
Ratings
96
HitchRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0