Titles you rated
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5
Knights of SidoniaRated ★ 3.5