Series
Ratings
13
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0