Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5