Movies
Ratings
51
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 1.5
PietaRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5