Movies
Ratings
591
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Take ShelterRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 3.5