Movies
Ratings
32
Don't BreatheRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5