Movies
Ratings
336
DuneRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0