Movies
Ratings
192
The HelpRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
JackRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 2.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 2.0- Burning BushRated ★ 3.0
Europa EuropaRated ★ 4.0
In DarknessRated ★ 3.0
A Good YearRated ★ 3.0
The Sure ThingRated ★ 4.0
The Magic of Belle IsleRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
The Whale HunterRated ★ 3.0
Dangerous LiaisonsRated ★ 3.5
Born on the Fourth of JulyRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 5.0
Barton FinkRated ★ 5.0