Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Society of the SnowRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.5