Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
CatsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0