Series
Ratings
180
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Final DraftRated ★ 3.0- 주관식당Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
You Season 4Rated ★ 3.5