Movies
Ratings
320
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The Unknown GirlRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
BereavementRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5