Movies
Ratings
338
SplitRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0