Titles you rated
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 5.0
Sasaki and Miyano: Graduation ArcRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0- Room LaunderingRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 5.0
Mask WardRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5