Series
Ratings
52
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0