Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
SliverRated ★ 2.0
The Electric StateRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The Menendez BrothersRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
Cunk on LifeRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 2.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0