Series
Ratings
106
Feast of the GodsRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 2.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 2.0
My Horrible BossRated ★ 4.0