Movies
Ratings
93
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 2.5- BlackRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 1.5
Beastie BoysRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 2.0