Movies
Ratings
135
Train to BusanRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5