Series
Ratings
132
My Fair LadyRated ★ 2.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
The Superman AgeRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 2.5
Friend, Our LegendRated ★ 2.5
SangdoRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
- BossRated ★ 3.0
- Kuk HeeRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5