Movies
Ratings
133
Art of FightingRated ★ 1.5
OnceRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 0.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.5
Spider-Man 3Rated ★ 0.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5