Movies
Ratings
70
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0