Series
Ratings
64
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.5
MomRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
BloodRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.5
EntertainerRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5