Series
Ratings
38
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 1.5
The World of the MarriedRated ★ 0.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 2.0