Movies
Ratings
50
PrisonersRated ★ 3.5
The DivideRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 1.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 1.0
BlindnessRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0