Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
100 ThingsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5