Titles you rated
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5