Titles you rated
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Purple NoonRated ★ 3.5